Esencja pielęgnacji

 

Contentez-vous du strict maximum

Esencja pielęgnacji - Care Line

 

1 ULTRA KONCENTRACJA

Pięć wielofunkcyjnych produktów do pielęgnacji męskiej twarzy o wyjątkowej koncentracji :

  • składników aktywnych (76 do 88%), to 4-5 razy więcej niż w standardowych produktach,
  • składników pochodzenia organicznego (61 do 80%), to 6 do 8 razy więcej, niż wymagają standardy certyfikacji kosmetyków organicznych.

2 ZESTAW PONAD 20 ROŚLIN


Wyjątkowe połączenie najcenniejszych wartości z ponad 20 roślin pochodzących z francuskich i europejskich biotopów (Prowansji, Alp, Bretanii...).

3 OPATENTOWANY URBAN SHIELD®

Wszystkie kosmetyki zawierają wyjątkowy Urban Shield®, specjalny, opatentowany, synergistyczny kompleks wyciągów z 7 roślin, które stanowią prawdziwą barykadę przeciwko agresywnym skutkom nowoczesnego, miejskiego, męskiego stylu życia.  (rezultaty testów « http://66-30.siteor.pl/esencja-skutecznosci»).

4 DOWIEDZIONA SKUTECZNOŚĆ


Skuteczność rozwiązań 66°30 jest regularnie potwierdzana wynikami testów naukowych przeprowadzanych przez niezależne laboratoria badawcze (rezultaty testów  « http://66-30.siteor.pl/esencja-skutecznosci»).

5 OPTYMALNE OPAKOWANIA - MINIMUM KONSERWANTÓW


Próżniowe opakowania kosmetyków zapewniają optymalne i higieniczne warunki przechowywania kosmetyków przy zachowaniu minimum konserwantów w ich składzie. Ochronne zamknięcie dodatkowo zabezpiecza kosmetyk przed wysychaniem pomiędzy aplikacjami.

 

Esencja oczyszczania - Purity Line :

 

1 PROSTOTA


Wzajemnie dopełniająca się linia trzech wielofunkcyjnych produktów, bardzo prostych i wygodnych w użyciu, do oczyszczania i pielęgnacji włosów, twarzy i ciała.

2NEUTRALNE PH


Wszystkie trzy kosmetyki mają PH neutralne dla skóry, zapewniając tym samym wyjątkową biokompatybilność z włosami i skórą.

3 100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW


100% składników myjących jest pochodzenia naturalnego i reprezentuje wykorzystanie w formułach kosmetyków najnowszych przełomowych osiągnięć z obszaru "zielonych" technologii.

4 BEZ ALERGENÓW

  • Kosmetyki 66°30 zawierają tylko naturalne zapachy bez alergenów, zgodne z oficjalną listą 26 znanych alergenów.
  • Kosmetyki 66°30 nie zawierają ammonium lauryl sulfate, składnika szczególnie drażniącego skórę.
  • Kosmetyki 66°30 nie zawierają alkoholu.